Projekt "Starší čtou mladším"
Březen... měsíc knihy :). A tak si každoročně žáci 2. stupně připraví příběh dětských knih, aby poutavým přednesem zaujali své mladší posluchače 1. stupně.
Ale ani prvostupňoví čtenáři se nenechají zahanbit a i oni se snaží přečíst před celým obecenstvem svůj oblíbený příběh.
Čtení nás po mnoha stránkách obohacuje a umožňuje nám prožívat mnohá dobrodružství, cestovat v čase i prostoru, zjišťovat fakta a zajímavé informace...
Četba poskytuje jedinečnou příležitost plně se ponořit do myšlenek, pocitů a může tak výrazně zvýšit porozumění emocím a motivům druhého člověka, četba nám přináší prožívání zážitků, strachu, radosti, napětí....
A proto čtěme :).
Mgr. Dana Fráňová
Fotogalerie: zakladni-skola/fotogalerie/skolni-rok-2024-2025/projekt-starsi-ctou-mladsim-1301cs.html