E-podatelna

Elektronická podatelna: Základní škola a mateřská škola, Skřivany, okres Hradec Králové

Nacházíte se na www stránce, prostřednictvím které můžete zaslat na: Základní škola a mateřská škola, Skřivany, okres Hradec Králové elektronickou datovou zprávu.

Způsob podání

Níže si vyberte způsob, kterým chcete zaslat na Základní škola a mateřská škola, Skřivany, okres Hradec Králové datovou zprávu. V návaznosti na výběr komunikačního kanálu se vám zobrazí podmínky, za jakých vám bude umožněno datovou zprávu zaslat.

Pokud máte dotazy na provoz elektronické podatelny, můžete využít

• elektronickou adresu: zsskrivany@zsskrivany.cz
  • nebo poštovní adresu:
    Základní škola a mateřská škola, Skřivany, okres Hradec Králové
    Dr. Vojtěcha 100
    503 52 Skřivany

Vane-li v prosinci vítr východní, špatnou naději mají nemocní.

Když na Mikuláše prší, zima lidi hodně zkruší.

Svátek má Mikuláš

Zítra má svátek Ambrož, Benjamín