Literární cena Antonína Lauterbacha

9. ročník se konal tradičně v Klicperově domě v Chlumci nad Cidlinou. Jedná se o interpretační soutěž v četbě úryvku oblíbené knihy interpreta. Děkujeme všem našim účastníkům, kteří byli vzorně připraveni a svým přednesem dokázali natolik oslovit porotu, že jsme získali dvě první místa. Přičemž v každé kategorii byla vyhlašována pouze dvě ocenění, a to za 1. a 2. místo. Knižní odměnu však získal každý soutěžící, takže si všichni odváželi velice cenné knihy zajímavých autorů.

Naši školu reprezentovali: Václav Šimůnek, Lenka Fedaková (kategorie I), Jaromír Mansfeld, Adéla Kořínová (kategorie II), Ema Mansfeldová, Jan Fráně (kategorie III), Michaela Očenášková, Adriana Karásková (kategorie IV).

1. místo: kategorie 4. a 5. tříd - Jaromír Mansfeld

1. místo: kategorie 8. a 9. tříd - Michaela Očenášková

Datum vložení: 15. 5. 2017 8:00
Datum poslední aktualizace: 13. 9. 2021 19:02

Sníh dubnový hnojí, březnový tráví.

Na mokrý duben, přichází suchý červen.

Svátek má Aleš

Zítra má svátek Vincent, Vincenc