Vítězství v okresním kole soutěže Finanční gramotnost

fg2.JPGfg1.JPGV měsíci únoru proběhlo okresní kolo soutěže Finanční gramotnost. Nejlepší žáci školního kola 2. stupně (kategorie II), ale nově také nejlepší žáci školního kola 5.ročníku (kategorie I), vytvořili tříčlenný tým, který on-line soutěžil v kole okresním. Oba týmy navázaly na naše úspěchy předchozích ročníků a opět se jim podařilo ve svých kategoriích zvítězit! Děkujeme tak všem zúčastněným žákům za skvělou reprezentaci školy a p. uč. Květě Pácalové, pod jejímž vedením žáci soutěží. Přejeme hodně úspěchu v krajském kole, do něhož postupují pouze vítězné týmy okresního kola.

Kategorie I: Lucie Burešová, Petr Fedaka, Matěj Komárek (Jan Dvořák - náhradník),

Kategorie II: Adéla Honzíková, Michaela Očenášková, Pavel Novák

Datum vložení: 10. 3. 2017 8:00
Datum poslední aktualizace: 13. 9. 2021 19:02

Studený a mokrý duben plní sklepy a sudy.

Na mokrý duben, přichází suchý červen.

Svátek má Aleš

Zítra má svátek Vincent, Vincenc