Mladší florbalisté na turnaji v Novém Bydžově

a

Dne 13. 10. 2022 vybraní florbalisté odjeli reprezentovat naši školu na okrskové kolo do Nového Bydžova.

Prvním soupeřem v naší cestě za úspěchem byla základní škola V. K. Klicpery. Po úvodním vyhraném buly se dokázal svým důrazem prosadit Kevin Bartoníček. Soupeř zanedlouho vyrovnal. Poslední slovo v tomto střetnutí měli naši chlapci, kdy dalekonosnou střelu Davida Jirsáka dokázal správně tečovat Láďa Skalický! Výsledek zápasu – 2:1 (Bartoníček, Skalický).

Ve druhém zápase jsme změřili svoje síly s bydžovskou základní školou Karla IV. V tomto duelu jsme hráli „druhé housle“ a zaslouženě prohráli. Čestný gól za náš tým vsítil Kevin Bartoníček. Výsledek zápasu – 1:7 (Bartoníček)

Ke třetímu zápasu kluci nastoupili proti ZŠ Hlušice. Vyrovnané utkání dospělo až do samostatných nájezdů, ve kterých byl úspěšnější soupeř. Výsledek zápasu – 1:2 po nájezdech (Bartoníček)

Čtvrtý zápas proti ZŠ Nechanice byl dramatický až do samotného závěru. Soupeř z města, ve kterém se narodil první československý ministr financí Alois Rašín, byl nakonec nad naše síly a vyhrál 3:2. Branky Skřivan (Krejčí, Skalický)

Páté a zároveň poslední utkání proti ZŠ Smidary patřilo opět mezi vyrovnané ovšem s nešťastným výsledkem pro naše reprezentanty. Výsledek utkání 3:4 (Krejčí a 2x Skalický)

Děkuji kolegyním Sabče Svatoňové a Helče Mullerové za bezpečný dohled nad žáky a Filipu Škotovi za coaching a vedení týmu v zápasech!

Bc. Jakub Hrdý

Datum vložení: 19. 10. 2022 10:19
Datum poslední aktualizace: 25. 7. 2023 14:23
Autor: Bc. Jakub Hrdý

V únoru sníh a led - v létě nanesou včely med.

Jaké je počasí o Popeleční středě, takové se drží po celý rok.

Svátek má Lenka

• Mezinárodní den mateřského jazyka
  • Mezinárodní den průvodců cestovního ruchu
  • Mezinárodní den boje proti kolonialismu