Mistrovství Evropy v tchoukballu 2016

DSCN0738.jpgTým mladších žáků - do 12 let: Ondřej Kvaček, Jan Fráně, Matěj Langr, Karolína Šepsová, Michael Budina, Karolína Krejčová (ZŠ a MŠ Skřivany), Petr Řezníček, Martin Zikmund, Klára Čapková (TBC Limeta Lomnice n. P.)

Tento tým se utkal v několika těžkých zápasech, a to nejen s týmy do 12 let, ale i s týmy starší kategorie do 15 let. Proto není divu, že utrpěl i několik porážek, ale ve své kategorii nakonec překonal silný rakouský tým, zvítězil v turnaji Mistrovství Evropy a stal se tak MISTREM EVROPY v kategorii chlapců do 12 let! A zároveň tento tým získal v souběžném turnaji "European Junior´s Cup" 4. místo.

DSCN0905.JPGTým starších žáků - do 15 let: Martin Mazour, Marek Pávek, Marie Rymlová, Vladislav Bajer, Lucie Sochorová (ZŠ a MŠ Skřivany), Matěj Prudič, Tereza Zemanová, Magdalena Paclíková, Vladimír Doškář (TBC Limeta Lomnice n. P.)

V této kategorii se český tým utkal se silnými soupeři dalších zemí (Velká Británie, Itálie, Polsko, Rakousko, Švýcarsko, Německo), přesto vybojoval mnoho bodů a získal v Mistrovství Evropy v kategorii chlapců do 15 let celkové 5. místo!

Datum vložení: 1. 8. 2016 8:00
Datum poslední aktualizace: 13. 9. 2021 19:02

Nechť si duben sebelepší bývá, ovčákovi hůl přec jen se zasněžívá.

Svatá Ida, ta dne přidá.

Svátek má Aleš