Míčový víceboj 2017 - absolutní vítězství pro naši školu - putovní pohár pro naši školu

IMG_1591.JPGV pátek 23.6. 2017 pořádala ZŠ V. Kl. Klicpery Nový Bydžov již osmý ročník míčového čtyřboje na bydžovském Sportringu. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – mladší žáci, tj. 6.-7. třídy, a starší žáci 8.-9. ročníků. Jako již tradičně se utkalo 5 základních škol Novobyžovska – ZŠ Hlušice, Smidary, Karla IV. NB, V. Kl. Klicpery NB a Skřivany – celkem se zúčastnilo 140 chlapců a dívek.

Smíšená družstva škol soutěžila v minikopané, florbalu, košíkové, mladší kategorie v přehazované a starší v odbíjené. V každé sportovní hře se školy utkaly turnajovým způsobem každý s každým. Díky bodování těchto her - v obou kategoriích zvlášť a po skončení soutěží i dohromady, nebyla nouze o dramatický průběh jednotlivých zápasů.

Mladší sportovci skončili na prvním místě a jejich starší spolužáci na místě druhém, a proto poprvé v historii víceboje po závěrečném sečtení všech výsledků zvítězila naše škola ZŠ a MŠ Skřivany před všemi zúčastněnými školami!!! Nejúspěšnější školy obdržely medaile. My si domů ještě navíc vezeme putovní pohár! J

Datum vložení: 30. 6. 2017 8:00
Datum poslední aktualizace: 13. 9. 2021 19:02

Sníh dubnový hnojí, březnový tráví.

Na mokrý duben, přichází suchý červen.

Svátek má Aleš

Zítra má svátek Vincent, Vincenc