3. místo na florbalovém turnaji chlapců

a

Chlapecká florbalová reprezentace naší školy se dne 5. 10. 2022 zúčastnila okreskového finále v Novém Bydžově. Na turnaj dorazilo celkem 6 družstev. První dvě místa byla „postupová“.

aNa úvod nás čekal budoucí vítěz celého turnaje ZŠ V.K. Klicpery a nutno říct, že zápas byl napínavý až do posledních 30 sec, kdy po naší hrubé chybě soupeř vsítil jedinou branku zápasu a zvítězil 1:0.

Po celý zápas skvěle zachytal v bráně Semir Ruml!

Ve druhém střetnutí si naši hráči spravili chuť. Zápas proti ZŠ Karla IV. musely rozhodnout nájezdy. V nich dokázal zachovat klidnou hlavu náš nejlepší hráč zápasu a střelec Tomáš Polášek a my mohli slavit první vítězství 2:1 po nájezdech!

Třetí duel nám hrubě nevyšel a ZŠ Svobodným Dvorům jsme podlehli 7:0. V tomto zápase si zahráli i náhradnici, mezi které se zařadil například Jan Černý.

Ve čtvrtém zápase nás čekalo derby se ZŠ Smidary. Střelecky při chuti byli naše útočná esa Tom Polášek a Dan Marek. Oba dohromady soupeři vstřelili 6 branek. V obraně perfektně zahráli Pánek Matěj a Kebort Jan a proti své bývalé škole opět skvěle zachytal Semir Ruml, konečný stav 6:2!

V posledním pátém duelu se proti nám postavil tým ze ZŠ Nechanice. Po celý turnaj velmi dobře hrající tým z Nechanic nás trápil až do posledních vteřin zápasu. Své florbalové dovednosti dokázali využít především Šimůnek Václav a zodpovědně zezadu hrající Josef Demeter. Náš útok opět vedl dvakrát skórující Polášek a jednogólový Marek. Vítězství 3:2 bylo naše!

Děkuji klukům za nezapomenutelný florbalový zážitek a krásné 3. místo pro naši školu!!!

Bc. Jakub Hrdý

Datum vložení: 19. 10. 2022 9:41
Datum poslední aktualizace: 25. 7. 2023 14:23
Autor: Bc. Jakub Hrdý

Leží-li kočka v únoru na slunci, jistě v březnu poleze za kamna.

Jaké je počasí o Popeleční středě, takové se drží po celý rok.

Svátek má Lenka

• Mezinárodní den mateřského jazyka
  • Mezinárodní den průvodců cestovního ruchu
  • Mezinárodní den boje proti kolonialismu