Úspěšný tenisový rok Elišky Skalické

Eliška navázala na své úspěchy a získala mnoho ocenění a prvenství ve své kategorii mladších tenistů!

Nějaký pátek utekl a už máme rok odehraný v mladších žácích.

Zimní sezóna byla spíše poznávací a seznamovací, zaměřená především na Eliščinu kondici, nic neuspěchat a být trpělivý, protože hrát se staršími a většími soupeři není vždy jednoduché ani příjemné. Mají více zkušeností i síly.

Ovšem Eliška se toho nebála a měla hned několik krásných úspěchů!

Mezi největší úspěchy této sezóny bezpochyby patří:

• čtyřikrát 1. místo ve dvouhře
  • třikrát 1. místo ve čtyřhře
  • jednou 2. místo dvouhra i čtyřhra a několik třetích míst

Turnaje se odehrály v Pardubicích, Hradci Králové, Lázních Bělohrad, Lomnici nad Popelkou a Praze.

Těmito úspěchy se Eliška na tenisovém žebříčku posunula ze 174. místa na 89. místo (ročník 2011-2013).

A v ročníku dětí narozených v 2013 patří k 15. nejlepším hráčkám v celé ČR.

Přesto nic nepodceňuje a jezdí ještě navíc trénovat do Prahy, kde se dělí o kurt s Brendou Fruvirtovou B-).

Eliška je samozřejmě velmi úspěšná i ve školních povinnostech a aktivitách a patří mezi nejlepší žákyně školy.

Přejeme Elišče mnoho dalších úspěchů a držíme pěsti v postupu na pomyslném žebříčku nejlepších tenisových hráčů! Eliščina vůle, vytrvalost, tvrdá příprava a nadání jsou obdivuhodné!!!

Mgr. Dana Fráňová

Datum vložení: 18. 12. 2023 21:09
Datum poslední aktualizace: 18. 12. 2023 21:24

Kdo se v máji ožení, přivodí si soužení.

Přišel Petr Celestýn - mohou se již okurky sadit ven.

Svátek má Ivo

• Den památky obětí nemoci AIDS