Úspěchy v soutěži "Já už to znám, umím..."

Každoročně se naše škola účastní soutěže, kterou pořádá trojice středních škol - Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov, Zahradnická škola Kopidlno a Střední škola gastronomie a služeb Nová Paka. Soutěž nese název „Já už to znám, umím…“ a je určena pro žáky osmých a devátých tříd.

Naši žáci si vedli velice dobře v oboru elektrikář, kde 2. místo vybojovali Tomáš Poláček a Ondra Šaroun. Vojta Dvořák obsadil 5. místo v oboru automechanik a Tadeáš Stěhulka v oboru opravář zemědělských strojů.

Dalšími soutěžícími byli - Šimon Petera, Pepa Koutník, Dan Marek, Tomáš Polášek, Matěj Pánek, Petr Slavík, Vašek Šimůnek a Míra Otruba. Ani tito žáci se za svoje výsledky nemusí stydět. Vedli si velice dobře. Celkový počet soutěžících byl 385 a přijeli celkem z 27 škol.

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Iveta Suchánková

Datum vložení: 25. 11. 2023 10:18
Datum poslední aktualizace: 25. 11. 2023 10:21
Autor: Mgr. Iveta Suchánková

Bujný květ - plný úl.

Přišel Petr Celestýn - mohou se již okurky sadit ven.

Svátek má Ivo

• Den památky obětí nemoci AIDS