Školní výlet žáků 7. třídy

Malá Skála - Dolánky

Žáci VII. třídy se zúčastnili v pondělí 3.6. výletu. Jeli jsme vlakem do Dálek. Z Dolánek do Malé Skály na koloběžkách a zpět na raftech po Jizeře. Ačkoliv někteří žáci na poslední chvíli nejeli, na výletě byla skvělá parta. „Sporťáci“ vyrazili jako o závod, ostatní jeli údolí v klidu a kochali se přírodou. Cestou jsme na sebe čekali. Občerstvili jsme se u „žluté plovárny“.  Pak jsme vyměnili koloběžky za rafty.

Na každém raftu byl z důvodu bezpečnosti jeden dospělí. (K. Pácalová, M. Kořínková, J. Hrdý, A. Kořínková). Na raftech se rychle utvořily skupinky, které se naučily pádlovat a společně spolupracovat.

Velkým zážitkem byl sjezd přes první splav. Voda tekla, tak se krásně sjíždělo malebným údolím. Někteří z nás se cestou zchladili skokem do studené Jizery.

Všichni jsme si to užili a těšíme se na takovýto další výlet

Žáci VII. třídy + Mgr. K. Pácalová

Datum vložení: 5. 6. 2024 12:01
Datum poslední aktualizace: 5. 6. 2024 12:02
Autor: Mgr. Květa Pácalová

Často-li se v červnu hrom ozývá, kalné léto potom přicházívá.

Na svatého Aloise, poseč louku, neboj se.

Svátek má Alois

• Den květů