Preventivní programy - žáci 5. a 6. ročníku

V měsíci listopadu a prosinci absolvují žáci preventivní programy věnované třídním kolektivům, vztahům mezi spolužáky a bezpečí na internetu.

Ve středu dne 3. 11. se žáci 5. a 6. třídy zúčastnili preventivního programu, který vedl Mgr. Vít Pospíšil ze společnosti Úcta k životu. Žáci páté třídy měli téma „Sedmero moří internetu“ a žáci šesté třídy „Zvládneme to spolu“.

Mgr. Suchánková Iveta

Datum vložení: 14. 11. 2021 15:29
Datum poslední aktualizace: 14. 11. 2021 15:34
Autor: Mgr. Iveta Suchánková

Moc hub srpnových - moc vánic sněhových.

Prší-li jen týden po svatém Rochu, bramborů každý den trochu.

Svátek má Jáchym

Zítra má svátek Petra