Preventivní programy

Žáci všech ročníků absolvují během měsíce říjen až prosinec preventivní programy.

Dne 10. 11 2021 se uskutečnily preventivní programy pro žáky 6., 7. a 8. třídy. V 6. třídě program nesl název „ Vztahy a komunikace ve třídě“, v 7. třídě „Sexting a  kybergrooming“ a v 9. třídě žáci absolvovali program na téma: „Pravda a lež na internetu (fake news). Přednášky opět vedl Mgr. Vít Pospíšil z organizace „Úcta k životu“

Mgr. Suchánková Iveta

Datum vložení: 19. 11. 2021 12:36
Datum poslední aktualizace: 20. 11. 2021 12:40
Autor: Mgr. Iveta Suchánková

Když v lednu včely vyletují, to nedobrý rok ohlašují.

Dlouhé střechýle, dlouhý den.

Svátek má Ingrid

• Den památky obětí holocaustu a předcházení zločinům proti lidskosti

Zítra má svátek Otýlie

• Mezinárodní den mobilizace proti jaderné válce