MÍČOVÝ VÍCEBOJ 2022

V pátek 23. 6. 2017 pořádala ZŠ V. Kl. Klicpery Nový Bydžov již 11. ročník míčového čtyřboje.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích – mladší žáci, tj. 6. -7. třídy, a starší žáci 8. -9. ročníků. Jako již tradičně se utkaly 4 základních školy Novobyžovska: ZŠ Smidary, ZŠ Karla IV. NB, ZŠ V. Kl. Klicpery NB a nemohla chybět ani naše skřivanská škola. Do turnaje se zapojilo okolo stovky sportovců!

Smíšená družstva škol soutěžila v minikopané, florbalu, košíkové, mladší kategorie v přehazované a starší ve volejbalu. V každé sportovní hře se školy utkaly systémem každý s každým.

Mladší sportovci skončili na skvělém druhém místě a jejich starší spolužáci na místě čtvrtém. Celkově naše škola vybojovala bronzové umístění.

Děkuji všem hráčům a hráčkám za reprezentaci školy!

Bc. Jakub Hrdý

Datum vložení: 1. 7. 2022 11:34
Datum poslední aktualizace: 1. 7. 2022 11:51
Autor: Bc. Jakub Hrdý

Když pálí srpen, bude pálit i víno.

Když prší na svatého Rocha, je tak pěkný podzimek.

Svátek má Jáchym

Zítra má svátek Petra