LVVZ - den třetí

I. turnus - 5. 1. 2024

V pátek se družstvo "modrých" dopoledne rozjelo na Rennerovce a poté celé dopoledne jezdilo na svahu "Kolbenka".

Žluté družstvo začátečníků strávilo celý blok na Rennerovce, kde trénují a zdokonalují základní lyžařský postoj, předvším jízdu v pluhu, obloučky a rovnováhu. Téměř všichni již bezpečně a bez pádu sjíždí tento svah!

Po chutné rajské s knedlíkem a písmenkové polévce, z níž se některým dařilo skládat slova :), se modré družstvo vydalo na svah "Pomezky" s p. instruktorem J. Fráněm. Družstvo žlutých pod vedením p. uč. K. Pácalové, p. uč. J. Hrdého a p. as. J. Nové opět jezdilo převážně na svahu Rennerovka, který máme 10 m u chaty a byla celá skoro jen pro "nás":-). Zkusili i pomu na svahu "U Kostela".

Po večeři (sladké vdolky) se někteří opět odměnili zmrzlinovým pohárem. Žáci jsou hodní a slušní! Chválí je jak majitelka chaty, tak i vlekaři, kteří nám na svahu hodně pomáhají a rádi, protože děti umí pozdravit a i poděkovat!

Před večerkou opět probíhalo promítání našich výkonů ze třetího dne. Na žácích je vidět už únava, ale i radost z jejich lyžařského progresu :-) !

Fotogalerie: zakladni-skola/fotogalerie/skolni-rok-2023-2024/lvvz-den-3-972cs.html

p. uč. J. Hrdý

Datum vložení: 6. 1. 2024 17:20
Datum poslední aktualizace: 6. 1. 2024 17:38

Červenec a srpen jsou nejteplejšími měsíci v roce.

Osvatém Kamilu slunce má největší sílu.

Svátek má Drahomíra

Zítra má svátek Čeněk