Menu
ZŠ a MŠ Skřivany
Základní škola a mateřská
škola Skřivany

LVVZ - den pátý a šestý

l

I. turnus - 7. a 8. ledna 2024

Při nedělním dopoledním bloku se účastníci zájezdu rozlyžovali a rozcvičili na odpolední závod ve slalomu.

Během závodu se všichni snažili podat svůj nejlepší výkon, soustředili se na svůj sjezd a naprosto namotivovaní se pustili vstříc slalomu, a to jak modré družstvo lyžařů, tak i žluté družstvo začátečníků, kteří se díky instruktorům rovněž mohli spustit slalomem až do cílové pásky.

A jak to všechno dopadlo?

Po výborné večeři (vinná klobása s bramborovou kaší) a zhodnocení progresu všech účastníků díky natočeným videům, čekalo zhodnocení nedělního slalomu i ocenění všech žáků lyžařského kurzu.

Za přítomnosti "návštěvy" p. řed. Dany Fráňové a všech instruktorů p. uč. Květy Pácalové, p. uč. Jakuba Hrdého, p. vych. Jána Fráněho a p. as. Jany Nové byli oceněni tito nejlepší lyžaři slalomového závodu:

ŽLUTÉ DRUŽSTVO

1. místo: Lucka Jánská 

2. místo: Ondra Dvořák

3. místo: Adélka Žáková 

 

MODRÉ DRUŽSTVO

1. místo: Violetka Stěhulková

2. místo: Lucka Jirsáková (nejmladší účastnice LVVZ)

3. místo: Matyáš Novák

 

Všem žákům a instruktorům patří velké poděkování za pohodový, bezproblémový a klidný průběh celého kurzu. Žáci se mezi sebou i ke všem dospělým velice hezky chovali, byli fajn parta a především všichni udělali velké pokroky v lyžování, ač z počátku jim počasí tolik nepřálo! Všichni původně "nelyžaři" se již vyvezli na pomě i na kotvě a poslední pondělní dopolední blok sjeli i nejnáročnější sjezdovku v areálu "U Kostela". Pokročilejší účastníci kurzu zdokonalili svůj styl i carvingové oblouky a sjeli veškeré sjezdovky areálu včetně "Pomezek". Závěrečný zasloužený zmrzlinový pohár s malinami byl sladkou tečkou...

Fotogalerie: zakladni-skola/fotogalerie/skolni-rok-2023-2024/lvvz-den-5-a-6-976cs.html

Datum vložení: 9. 1. 2024 21:35
Datum poslední aktualizace: 9. 1. 2024 22:10
Autor: Mgr. Dana Fráňová

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

ll1ll2

L3

 Plakát k publicitě NPO.pdf (174.08 kB)

 

DIGITALIZUJEME ŠKOLU

P

Finančně gramotná škola

Na základě aktivit a projektů získala naše škola titul "Finančně gramotná škola"

Bronz

18. 12. 2019 - BRONZOVÝ certifikát

certifikát

21. 9. 2021 - STŘÍBRNÝ certifikát

http://www.fgdoskol.cz/pro-skoly/fgs/

____________________

Certifikát

RODIČE VÍTÁNI

____________________

Certifikát Rodiče vítáni

https://www.rodicevitani.cz/

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Když červenec pěkně hřeje, o vánocích se zima zaskvěje.

Pranostika na akt. den

Osvatém Kamilu slunce má největší sílu.

Svátek

Svátek má Drahomíra

Zítra má svátek Čeněk

O naší škole

Základní škola a mateřská škola ve Skřivanech se školní jídelnou a družinou se snaží dětem a žákům nabídnout příjemné prostředí a vstřícný přístup všech zaměstnanců. 

Naši žáci slaví mnohé úspěchy ve sportovních i předmětových soutěžích. Žákům nabízíme široký výběr zájmových kroužků, programů, exkurzí a přednášek.

Budova základní školy v ulici Dr. Vojtěcha se může pochlubit nově zrekonstruovanými prostory s moderními přírodovědnými učebnami, učebnou informatiky a vnitřním výtahem včetně bezbariérového přístupu.  Budova mateřské školy v ulici Tovární je rovněž nově zrekonstruována včetně moderního vybavení učeben malé a velké třídy. Přijďte se mezi nás podívat, rádi Vás uvítáme!

Znak