LVVZ - den pátý a šestý

I. turnus - 7. a 8. ledna 2024

Při nedělním dopoledním bloku se účastníci zájezdu rozlyžovali a rozcvičili na odpolední závod ve slalomu.

Během závodu se všichni snažili podat svůj nejlepší výkon, soustředili se na svůj sjezd a naprosto namotivovaní se pustili vstříc slalomu, a to jak modré družstvo lyžařů, tak i žluté družstvo začátečníků, kteří se díky instruktorům rovněž mohli spustit slalomem až do cílové pásky.

A jak to všechno dopadlo?

Po výborné večeři (vinná klobása s bramborovou kaší) a zhodnocení progresu všech účastníků díky natočeným videům, čekalo zhodnocení nedělního slalomu i ocenění všech žáků lyžařského kurzu.

Za přítomnosti "návštěvy" p. řed. Dany Fráňové a všech instruktorů p. uč. Květy Pácalové, p. uč. Jakuba Hrdého, p. vych. Jána Fráněho a p. as. Jany Nové byli oceněni tito nejlepší lyžaři slalomového závodu:

ŽLUTÉ DRUŽSTVO

1. místo: Lucka Jánská

2. místo: Ondra Dvořák

3. místo: Adélka Žáková

MODRÉ DRUŽSTVO

1. místo: Violetka Stěhulková

2. místo: Lucka Jirsáková (nejmladší účastnice LVVZ)

3. místo: Matyáš Novák

Všem žákům a instruktorům patří velké poděkování za pohodový, bezproblémový a klidný průběh celého kurzu. Žáci se mezi sebou i ke všem dospělým velice hezky chovali, byli fajn parta a především všichni udělali velké pokroky v lyžování, ač z počátku jim počasí tolik nepřálo! Všichni původně "nelyžaři" se již vyvezli na pomě i na kotvě a poslední pondělní dopolední blok sjeli i nejnáročnější sjezdovku v areálu "U Kostela". Pokročilejší účastníci kurzu zdokonalili svůj styl i carvingové oblouky a sjeli veškeré sjezdovky areálu včetně "Pomezek". Závěrečný zasloužený zmrzlinový pohár s malinami byl sladkou tečkou...

Fotogalerie: zakladni-skola/fotogalerie/skolni-rok-2023-2024/lvvz-den-5-a-6-976cs.html

Datum vložení: 9. 1. 2024 21:35
Datum poslední aktualizace: 9. 1. 2024 22:10

Únor bílý - pole sílí.

Jaké je počasí o Popeleční středě, takové se drží po celý rok.

Svátek má Lenka

• Mezinárodní den mateřského jazyka
  • Mezinárodní den průvodců cestovního ruchu
  • Mezinárodní den boje proti kolonialismu