LVVZ - den druhý

I. turnus - 4.1.2024

Ráno na nás čekala snídaně formou švédského stolu, každý si nabídl dle svých chutí.

I přes nepřízeň počasí se v dopoledním čase vydali lyžaři (modré družstvo) na sjezdovku u Kostela, kde jsou vleky s pomou a kotvou. Nelyžaři se vydali zatím na procházku a omrknutí terénu :).

Pochutnali jsme si na bramborové kaši se sekanou a v odpoledním bloku jsme vyrazili na svah všichni. Modré družstvo již sjíždělo sjezdovku "U Kostela 1000", družstvo nelyžařů se učilo základní lyžařskou průpravu a zvládlo svůj první výjezd kotvou a první pomalý sjezd dolů ("Rennerovka").

i

Během večerního programu jsme naplánovali zítřejší činnosti a věnovali jsme se přednášce o správné výzbroji a výstroji lyžaře. Dnes se všichni přesvědčili, že je to opravdu důležité....

Po špagetách si někdo dopřál i zmrzlinový pohár, který byl odměnou za dnešní výkon :). A nezapomněli jsme ani fandit českému týmu na MS juniorů v hokeji, který ale bohužel nedopadl dle našich představ :(. Příště musíme fandit o něco více....

A samozřejmě večer nechyběl kulečník, stolní hokej, aktivity, všichni jsou v pořádku a posílají mnoho spokojených pozdravů!!!

Fotogalerie: zakladni-skola/fotogalerie/skolni-rok-2023-2024/lvvz-den-2-969cs.html

Datum vložení: 4. 1. 2024 22:07
Datum poslední aktualizace: 4. 1. 2024 22:48

Je-li v únoru zima a sucho, bývá prý horký srpen.

Jaké je počasí o Popeleční středě, takové se drží po celý rok.

Svátek má Lenka

• Mezinárodní den mateřského jazyka
  • Mezinárodní den průvodců cestovního ruchu
  • Mezinárodní den boje proti kolonialismu