LVVZ - den čtvrtý

I. turnus - 6. 1. 2024

V dopoledním bloku byli všichni účastníci kurzu na svahu Rennerovka. Všichni prokazují velké zlepšení, z čehož máme velkou radost!

Zaslouženě jsme si k obědu pochutnali na řízku s bramborem a čočkové polévce.

V odpoledním čase jsme podnikli s lyžemi různé hry a doplňková cvičení, slalom, podjíždění hůlek, sbírání met, tzv. "čerpadla", jízda bez hůlek....

Po večeři, při níž jsme si vvychutnali pečené kuřecí stehýnko s rýží, jsme vyrazili "za kulturou" do nově otevřeného kina na filmové představení "Wonka".

Večerka se nám dnes asi trochu protáhne...

Fotogalerie: zakladni-skola/fotogalerie/skolni-rok-2023-2024/lvvz-den-4-974cs.html

p. uč. Jakub Hrdý

Datum vložení: 6. 1. 2024 21:52
Datum poslední aktualizace: 6. 1. 2024 22:01

V červnu deštivo a chladno způsobí rok neúrodný snadno.

Na svatého Aloise, poseč louku, neboj se.

Svátek má Alois

• Den květů