Informace ohledně LVVZ v Herlíkovicích

L

Vážení rodiče,
stejně jako Vy a účastníci lyžařského kurzu vyhlížíme sněhovou nadílku a přejeme si, aby se lyžařský kurz uskutečnil.

V pondělí 26.2.2024 škola opět kontaktovala ubytovací zařízení EDEN v Herlíkovicích, aby se informovala o situaci na sjezdovkách a případném odstoupení od smlouvy s ubytovatelem (pokud by se LVVZ nekonalo).

V současné době je sjezdovka Herlíkovice i Bubákov v provozu a odstoupení od ubytování by se neobešlo bez storno poplatků (50% až 75%).

V tuto chvíli se tedy bude LVVZ konat a poslední vyjádření s ubytovatelem proběhne aktuálně 6.3.2024. Podle situace na sjezdovkách.

Kdo si bude půjčovat lyžařské vybavení v půjčovně, vyčkejte prosím do 6.3., kdy se definitivně rozhodne s ohledem na sněhové podmínky.

Děkujeme za pochopení!

Datum vložení: 26. 2. 2024 12:00
Datum poslední aktualizace: 26. 2. 2024 12:13

Kdo se v máji ožení, přivodí si soužení.

Přišel Petr Celestýn - mohou se již okurky sadit ven.

Svátek má Ivo

• Den památky obětí nemoci AIDS