INFORMACE K LYŽAŘSKÉMU VÝCVIKU - PRVNÍ TURNUS

Termín: středa 3.1.2024 až pondělí 8.1.2024
Účast: žáci VII. třídy, žákyně VIII. třídy

Odjezd: sraz v 7:00 hodin - parkoviště u nádraží ve Skřivanech

- lyže, lyžařské hůlky - vše řádně svázané nebo ve vaku

- lyžařská helma, lyžařské boty, lyžařské brýle

- zavazadlo s oblečením a ostatními věcmi

VŠE ŘÁDNĚ OZNAČENÉ předají žáci ráno na parkovišti do hasičského auta, které odveze zavazadla na chatu Sněženka

Žáci pojedou s pedagogickým doprovodem vlakem. S sebou do vlaku pouze menší batůžek se svačinou, pitím, peněženkou apod.

=====================================================================

Příjezd: v pondělí 8.1.2024 objednaným autobusem, který přiveze žáky i se zavazadly přímo do Skřivan ke škole. Čas bude upřesněn přímo v pondělí dle počasí.

V případě příznivého počasí by žáci mohli ještě lyžovat i v pondělí odpoledne. Potom by přijeli do Skřivan v pozdnějších hodinách (cca po 18. hodině) a v úterý 9.1.2024 by měli tito žáci odpočinkové ředitelské volno :).

- sledujte prosím i během svátků a zvláště pak v úterý 2.1.2024 zprávy na mobilních telefonech, kam by Vám p. uč. Květa Pácalová případně zaslala aktuální informace, pokud by bylo třeba

------------------------------------------------------------------------------------------

Stravování: začíná se hustou polévkou s pečivem (žáci si zároveň dojí jídlo z domu). Končí se obědem. Pitný režim zajištěn čajem/šťávou. Případně si mohou na chatě koupit točenou limonádu a kofolu.

======================================================================

Žáci již dostali SEZNAM VĚCÍ, nosí průběžně p. učitelce K. Pácalové KARTIČKY ZDRAV. POJIŠŤOVNY, LÉKAŘSKÉ POTVRZENÍ (má platnost 2 roky), POTVRZENÍ O SEŘÍZENÍ VÁZÁNÍ.

POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI nesmí být starší než 3 dny od odjezdu, žáci přinesou s sebou k autobusu ve středu 3.1.2024.

Seznam věcí přístupný též na tomto odkaze: SEZNAM VĚCÍ - LVVZ 2024.pdf

SEZNAM VĚCÍ - LVVZ 2024.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 938,68 kB
Datum vložení: 12. 12. 2023 15:37
Datum poslední aktualizace: 12. 12. 2023 16:20

Májová vlažička - naroste travička, májový deštíček - poroste chlebíček.

Přišel Petr Celestýn - mohou se již okurky sadit ven.

Svátek má Ivo

• Den památky obětí nemoci AIDS