Gastronomická soutěž "MasterChef"

Ve středu 22. 11. 2023 se náš tým z osmé třídy zúčastnil další části gastronomické soutěže, kterou pořádala Střední škola technická a řemeslná v Novém Bydžově. První soutěž v pečení jsme již absolvovali, tentokrát jsme vařili.

Jako hlavní chod žáci připravovali kuřecí špíz a gratinované smetanové brambory s bylinkami. Další chod byl salát Coleslaw a nakonec palačinky zdobené podle vlastní fantazie. Všechno bylo normované na 6 porcí. Žáci si vedli velmi dobře. Na soutěž se velmi pečlivě připravovali pod dohledem paní učitelky Suchánkové. Jak žáci dopadli, zatím nevíme. Slavnostní vyhlášení se koná v Chlumci nad Cidlinou za týden.

Naši školu reprezentovali: Adrian Horváth, Vaneska Dúhová, Lucka Jánská, Šarlotka Kirligová, Deniska Csuporiová a Adélka Síkorová. Všichni si zaslouží velikou pochvalu za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Iveta Suchánková

Datum vložení: 25. 11. 2023 12:44
Datum poslední aktualizace: 25. 11. 2023 12:47
Autor: Mgr. Iveta Suchánková

Až přijde máj, vyženeme kozy v háj.

Přišel Petr Celestýn - mohou se již okurky sadit ven.

Svátek má Ivo

• Den památky obětí nemoci AIDS