Další nádherné úspěchy reprezentantky ČR - Kateřiny Novotné

Kačka Novotná, žákyně 8. třídy, absolvovala opět mnoho závodů a získala nádherná ocenění. Seznamte se s novými úspěchy této nadané žákyně, která díky své houževnatosti, vytrvalosti, nespočet tréninků a cílevědomosti, je takto úspěšná...

Začátkem letošního roku se bilancovaly výsledky roku loňského a předávala se různá ocenění za loňskou sezónu. Kačce se jich podařilo získat několik:

1. V únoru byla vyhodnocena na Galavečeru východočeské oblasti – Vyhodnocení nejúspěšnějších jezdců za rok 2022 východočeské oblasti v kategoriích:

děti 10-13 let na pony: za 1. místo na MČR ve všestrannosti,

2. místo v pony družstvech,

zároveň se ji podařilo za tyto úspěchy získat Výkonnostní odznak pony

1. V březnu se uskutečnil  Galavečer Nejúspěšnějších sportovců Novobydžovska,

zde si Kačka převzala ocenění v kategorii mladší žáci.

1. Poslední ocenění získala Kačka začátkem května ve Všeticích u Benešova, kde proběhlo Slavnostní vyhlášení výsledků sezony 2022 v drezuře a všestrannosti.

Zde byli vyhodnocení nejlepších jezdci a koně ve všestrannosti za rok 2022 z celé ČR a Kačka se umístila na 2.místě v kategorii jezdci na pony 10- 13 let.

A pomalu nám začala sezona 2023 a Kačce se už povedlo dosáhnout prvních skvělých výsledků.

V sobotu 13/5/2023 vybojovala  s Esíkem 2. příčku v Květnových parkurech v Dolním Přímu v soutěži ZM(90cm), ze 40ti účastníků.

Hned den po té 13/5/23 získala 3. a 5. příčku v Oblastním mistrovství v pony drezuře ve Slaťiňanech v kategorii 14-16 let, s poníky Alpinhorse Midnight Princess a Pretoria Duffy.

Pro letošní sezonu Kačce přibyl nový parťák třináctiletý valach Zylo, takže bude sedlat již dva velké koně, protože Eso, se kterým se jí dařilo loni, se po náročné operaci uzdravil a může pokračovat ve sportovní kariéře.

Do pony kategorie bude Kačka sedlat poničku Alpinhorse Midnight Princess, se kterou začala jezdit na podzim. Pony kobylka Flora,  se kterou Kačka vyhrála loni MČR, přivedla před několika dny na svět hřebečka Ful Moon Prince.

Nyní Kačku čekají závody v Maďarsku, Polsku a o prázdninách MČR.

Gratulujeme Kačce k získání tak prestižních a krásných ocenění a v dalších aktivitách a závodech jí přejeme mnoho úspěchů!

Mgr. Dana Fráňová

Datum vložení: 15. 5. 2023 11:59
Datum poslední aktualizace: 15. 5. 2023 12:39

O svaté Anselmeně semeno do země.

Svátek má Marcela

• Mezinárodní den svobody tisku