Čtení s porozuměním ve 4. ročníku

Čteme s učebními pomůckami Logico Piccolo.

Logico Piccolo je učební systém, který kombinuje koncentraci, pozornost a trpělivost. Toto učení s hrou nabízí vlastní tempo plnění zadání, individuální přístup a pokrok s vlastní kontrolou.

Škola nabízí sady do hodin českého jazyka na 1. stupni a matematiky ve všech ročnících. Soubory mohou najít využití i při reedukaci specifických poruch učení, pro rozvoj a reedukaci zrakového vnímání, procvičení zrakové percepce a prostorové orientace, logického myšlení, vědomostí, schopností a představivosti.

Datum vložení: 31. 1. 2024 21:11
Datum poslední aktualizace: 31. 1. 2024 21:42

Nebyl-li červen dostatečně děštivý, dodá vodu až červenec a přidá ještě mnohé bouře.

Osvatém Kamilu slunce má největší sílu.

Svátek má Drahomíra

Zítra má svátek Čeněk