Beseda k volbě povolání

Beseda žáků 9. ročníku se zástupcem SŠTŘ v Novém Bydžově

V pátek 8. prosince si v rámci předmětu pracovní vyučování zaměřeného na volbu povolání žáci deváté třídy poslechli prezentaci o Střední škole technické a řemeslné v Novém Bydžově. Naši školu navštívil zástupce této školy – pan Vladimír Žalman, který žákům představil všechny obory, možnosti získání řidičských průkazů, svářečských průkazů, seznámil je se stipendiem, pozval na Den otevřených dveří a na Vánoční jarmark. Obě akce se konají v nadcházejícím předvánočním týdnu. Tato škola se velmi často prezentuje na veřejnosti, ať už to jsou technické nebo gastronomické obory. Děkujeme panu Žalmanovi za zpestření vyučovací hodiny a předání spousty informací, které žáky velmi zajímaly, o čemž svědčily časté dotazy.

Mgr. Iveta Suchánková

Datum vložení: 12. 12. 2023 14:03
Datum poslední aktualizace: 12. 12. 2023 14:05
Autor: Mgr. Iveta Suchánková

Mokrý máj - v stodole ráj.

Přišel Petr Celestýn - mohou se již okurky sadit ven.

Svátek má Ivo

• Den památky obětí nemoci AIDS